30 July 2011

Hot or Not - Crochet print

Crochet print? Why not? I think I like it. I would totally wear this bikini.

Ми се допаѓа идејава за костими за капење кои се изработени од материјал на кој се испечатени хеклани мотиви.10 comments:

The Fire Inside Me said...

И мене ми се допаѓа, одличен е костимот!!! :) Koj дизајнер/бренд е?

The Fire Inside Me said...

И мене ми се допаѓа, одличен е костимот!!! :) Koj дизајнер/бренд е?

Verba said...

Super!!!

Suzana said...

Predivno!

Cacy said...

Супер се!

Jolanda said...

Nije loše, ali ja više volim heklano.
Pusa

marama said...

Ми се допаѓа =)

nikolaevna said...

slatko

Šestinčanka said...

Sviđa mi se.

sassycasual said...

Дефинитивно HOT !
Многу ми се допаѓа, би сакала да видам и повеќе парчиња.
Следам =>

http://sassycasual.blogspot.com/